Бердянська сільська рада

Мангушського району, Донецької області

Телефон: 068 485 2967

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!!!

29.10.2020

Шановні жителі Бердянської сільської ради!!!

Виконавчий комітет Бердянської сільської ради в котре звертається  до Вас з проханням НЕ СМІТИТИ НА ТЕРИТОРІЇ КЛАДОВИЩА!!!

 

         Ми переконані, що жодне кладовище не повинне бути засмічене чи занедбане, але, чисто не там де прибрають, а де не смітять!!! І в першу чергу звертаємося до відвідувачів кладовища та просимо з повагою ставитися до місць де поховані Ваші родичі, друзі, знайомі! Зберігайте  там чистоту й порядок, не залишайте  купи сміття прямо на території та біля парковки! Викидайте сміття у спеціально відведених для цього місцях!!! Віднесіться з повагою до померлих та до проведеної роботи!!!

Минулого року, за ініціативою сільського голови Білозерцева Івана Івановича та зусиллями Виконавчого комітету сільської ради  з метою благоустрою кладовища ми розпочали прибирання території  між с. Приміське та с. Шевченко. Таким чином  було прочищено та відсипано на території кладовища дорогу  шлаком, організоване сміттєзвалище біля кладовища, встановлені таблички по території з направленням на сміттєзвалище, організована парковка  для транспорту.

Протягом 2020 року 3 рази  прибралось  несанкціоноване сміттєзвалище між с. Приміське та с. Шевченко,  2 рази в с.Бердянське та 1 в с.Приазовське!!! Кошти, які були направлені на вивіз сміття могли бути спрямовані на благоустрій паркової зони.

Просимо Вас не смітити та не створювати несанкціоновані сміттєзвалища!!!

Чисто не там де прибирають, а там де не смітять!!!

Img 20201029 115658 Img 20201029 115702

Архіви

1200px Дія

ПОРТАЛ ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

Igov
Banerbpd 170x100