Бердянська сільська рада

Мангушського району, Донецької області

Телефон: 068 485 2967

Сільський голова

фото голови 2

БІЛОЗЕРЦЕВ ІВАН ІВАНОВИЧ

Сільський голова -Бердянської сільської ради

Дата народження: 09 вересня 1958 року

Освіта: середня технічна

Телефон:  0684852967

Сільський голова — головна посадова особа територіальної громади села чи жителів кількох сіл. Обирається територіальною громадою на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на 5 років. Голова сільради очолює її виконавчий комітет, головує на її засіданнях.

 

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН СІЛЬСЬКИМ ГОЛОВОЮ

ПІБРобочі дні Прийом громадянОбідня перерва
 

Білозерцев

Іван Іванович

 

склав повноваження

 

Стаття 52 Регламенту Бердянської сільської ради. Сільський голова

Права та повноваження сільського голови передбачені ст.12, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Сільський голова обирається територіальною громадою на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на чотири роки в порядку, визначеному законом, і здійснює свої повноваження на постійній основі.

Сільський голова очолює виконавчий комітет відповідної сільської ради, головує на її засіданні.

Сільський голова не може бути депутатом будь-якої ради, суміщати свою службову діяльність, в тому числі на громадських засадах ( крім викладацької, наукової та творчої роботи у поза робочий час), займатися підприємницькою діяльністю, одержувати від цього прибуток.

На сільського голову поширюються повноваження та гарантія депутатів ради, передбачені законом про статус депутатів рад, якщо інше не встановлено законом.

У своїй роботі голова підпорядковується раді.

Повноваження сільського голови починаються з моменту оголошення сільською виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення «Про визнання повноважень сільського голови» і закінчуються в момент вступу на цю посаду іншої обраної відповідно до закону особи, крім випадків дострокового припинення його повноважень.

Сільський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі та звітує перед радою про роботу виконавчого комітету на вимогу не менше половини депутатів.


Відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції

Згідно з приписами ч. 1 ст. 45 та пункту 2 Розділу ХІІІ “Прикінцеві положення” Закону України № 1700-VII “Про запобігання корупції”  та відповідно до правил визначених в ч. 2 ст. 12 Закону України № 3206-VI “Про засади запобігання і протидії корупції”  сільський голова та секретар сільської ради оприлюднюють відомості, зазначені у Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік

Декларація за 2019 рік. Посилання на е-декларацію

Декларація за 2018 рік. Посилання на е-декларацію

Архіви

1200px Дія

ПОРТАЛ ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

Igov
Banerbpd 170x100